Birko je razočaran nad Jako in Balantovo, ker v studiu nista naredila nobenega vzdušja. Obesili bi lahko zastavo, Balantova bi lahko prinesla kakšen "modrić", dogovoriti bi se morali za nočna dežurstva.Birko se že zdaj opravičuje za vse svoje odsotnosti.