Največjim kuharskim mojstrom v Sloveniji so včeraj podelili Michelinove zvezdice.
Vsi so si to več koz zaslužili. Birko bi z nekaj podkupnine še eno dodal zraven. Se pa Birkotu ne zdi fer, da samo chefi dobijo zvezdice, podeliti bi jih bilo treba tudi največjim mojstrom konzumiranja hrane.