Ponedeljek je čas za nov izvod rubrike Velike misli majhnih glav. Tokrat se je Diana s sedemletniki pogovarjala o tem, zakaj je dobro imeti sosede, zakaj se s sosedi kregamo in kako se pobotamo :)